• národnostních menšin
  • podnikatelských subjektů
  • zájmových sdružení

1

2

3

4

5

Informační portál ČESKÉ UNIE (ČU)

Benefity pro členy ČESKÉ UNIE


Pro vlastní a přidružené členy připravujeme neustále nové výhody, které Vám pomohou orientovat se v jednotlivých oblastech a čerpat obchodní zvýhodnění od jiných členů a partnerů České Unie.

Ukázka aktuálních výhod:

Oblast Poskytovatel Podmínky
1 telefonování Vodafone Služby operátora Vodafone v ČR. Nabízí pro členy ČU velice lukrativní tarify, rozlišuje nabídku pro firmu do 10 zaměstnanců a nad 10 zaměstnanců. Neomezené volání  je za nejnižší cenu výrazně pod 1000 Kč bez DPH. Další variantou je Korunový tarif (za každou provolanou vteřinu 1 Kč). Sleva na volání do zahraničí činí 10%.
2 energie (elektřina a zemní plyn) Vemex (Gazprom) Nový subjekt na českém trhu s obrovskými zkušenostmi v Evropě. Nabízí pro domácnosti a firmy alternativní dodávky zemního plynu a elektřiny za individuální a velice zajímavé ceny.
3 pohonné hmoty EuroOil (Čepro) Státní podnik Čepro zajišťuje kromě tranzitu paliv a státních palivových rezerv také plošné zajištění kvalitních paliv českým záchranným složkám a veřejnosti v síti EuroOil. Nabízí v rámci 2. největší sítě v ČR velice kvalitní paliva Optimal výrazně levněji než konkurence a navíc na ně poskytuje členům ČU slevu 0,40 Kč za litr.
4 velkoobchod s jídlem Tamda Foods V rámci spolupráce s vietnamskou sekcí ČU nabízíme zboží velkoobchodu Tamda Foods s výrazně nižšími pořizovacími cenami než jsou bežné na trhu a navíc se slevou 5%.
5 ubytování/konference v Praze Alchymist Grand Hotel and Spa Luxusní hotel v centru Prahy nabízí členům ČU atraktivní ceny konferenčních prostor a ubytování včetně rozšířených benefitů v ceně.
6 výpočetní technika Dell Společnost Dell nabízí členům ČU ceny zvýhodněné ve srovnání s tržními cenami dle aktuálních ceníků.
7 pojištění Česká pojišťovna Česká pojišťovna prostřednictvím svého interního zastoupení SME Česká nabízí zvýhodněná pojištění v rozsahu 30-50% na všechna průmyslová a podnikatelská rizika.
8 automobily VW group (od České pojišťovny) Značky vozidel Škoda, VW, Seat, Audi získáte jako člen ČU s neopakovatelnou slevou v kombinaci s pojištěním ČP. Slevy se pohybují v rozpětí 5-17% podle modelu vozu dle aktuálního přehledu slev.
9 drahé kovy a diamanty Zlatá rezerva Společnost Zlatá rezerva nabízí 25% slevu na uzavírací poplatek při koupi investičního zlata rakouského a švýcarského dodavatele buď formou jednorázového nákupu nebo spořícího programu již od 1500 Kč měsíčně. Garantovaný zpětný odkup bez poplatku. Zdarma pojištěný osobní sejf v české bance po celou dobu spoření.
10 zabezpečovací zařízení Safe Systems Společnost Safe systems nabízí pro členy ČU slevu 15% na všechny satelitní a  mechanické výrobky pro zabezpečení automobilů.
11 právní služby

AK Pajerová

AK Priečinská-Hanyk

Advokátní kanceláře spolupracující s Českou Unií nabízí profesionální právní služby v nejširším rozsahu a zaměření; široká jazyková flexibilita a pro členy ČU speciální hodinové sazby; prvotní analýzy v základním časovém rozsahu zdarma.

12 ekonomické a daňové poradenství Daňový ateliér Daňový ateliér Havránek a speciální produkt Daňový štít nabízí členům ČU profesionální služby a také atraktivní ceny v oblasti ekonomického a daňového poradenství a zastupování před finančními úřady.
13 obchodní a marketingové služby Smart Company O 30% výhodněji získáte obchodní a marketingové služby , které zahrnují možnost komplexní prodejní analýzy a marketingového řešení včetně možnosti success fee nastavení řešení. Nabízíme organizaci eventů a konferencí na klíč.
14 školení Trainings and Seminars (NGG) Společnost Trainings and Seminars, dceřinná společnost skupiny NGG z Izraele, nabízí 15% zvýhodnění na semináře a tréninky v oblasti obchodu a servisu komerčních společností.
15 železniční doprava C.W.R. holding Společnost C.W.R., divize Logistika nabízí členům České Unie zvýhodněné dopravní služby železniční dopravy na území Evropy a hlavně Ruska. Finanční zvýhodnění zkalkulujeme individuálně, může představovat 5-50% úspory.
RYCHLÝ KONTAKT
ČESKÁ UNIE (ČU)

Fügnerovo náměstí 1808/3
120 00, Praha 2
Tel.: +420 222 352 300

aW5mb0BjZXNrYXVuaWUuY3o=
RYCHLÁ POMOC

Máte-li dotaz, nevíte si rady, využijte náš kontakt

Chci pomoci

Toto je prostor pro Vaše logo